naturalnie zdrowy logo
podzielnik    
   Jesteś w tym miejscu »
Przychodnie

podzielnik
 mail Kontakt  rss RSS

podzielnik

Przychodnie

Opublikowane dnia 18-01-2012r. autor: wiemycozjemy.pl w kategorii: ogólna

przychodnie
Miejscem, w którym są przyjmowani pacjenci z różnego rodzaju schorzeniami, którzy nie potrzebują nagłej i szczegółowej opieki lekarskiej określane jest terminem przychodnia.

Poprzez wspomnianą przed momentem nagłą opiekę lekarską należy w tym momencie przede wszystkim rozumieć sytuacje, w których człowiek jest na tyle chory, że musi zostać położony do łóżka i znajdować się przy tym pod stałą opieką specjalistów. Jeżeli chodzi o przychodnie, to przychodzą do nich ludzie ze znacznie mniej poważnymi dysfunkcjami w obrębie organizmu. Warto w tym momencie jeszcze dodatkowo powiedzieć, że w przychodniach przyjmują lekarze różnych specjalizacji. P

oza tym funkcjonowanie tego rodzaju placówek zdrowotnych bez personelu w postaci pielęgniarek również byłoby całkowicie niemożliwe, a już na pewno w dość poważnym stopniu utrudnione. W przychodniach swoje dyżury mają zarówno specjaliści od chorób układu krążenia, czyli inaczej rzecz ujmując kardiolodzy, jak również fachowcy zajmujący się zmaganiami z chorobami płuc i całego układu oddechowego.


tag Tagi dla tej publikacji o zdrowiu: szpital, przychodnia

Powinieneś przeczytać także:

pulmunologia

podzielnik
naturalnie

Wszystkie prawa zastrzeżone © Copyright 2012 | Spis wszystkich publikacji